2019 рік – Державна підтримка АПК

5.03.2019

5 березня поточного року в області відбувся семінар по ознайомленню  з Порядками використання коштів державного бюджету на 2019 рік та змінами в законодавстві.

У заході прийняло участь близько 200 чоловік, серед яких – керівники агроформувань, голови фермерських господарств, керівники структурних підрозділів райдержадміністрацій, керівники обласних установ, представники територіальних органів виконавчої влади.

Розпочав зустріч заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Тимошенко, який зауважив, що сьогодні пріоритетним завданням є реалізація на території області державних програм через фінансову підтримку аграрного сектору економіки. Заступник очільника області наголосив, що також важливим завданням є розширення кола отримувачів та збільшення обсягів залучення державної підтримки аграріями області.

Директор департаменту агропромислового розвитку Надія Переходько розповіла про державну підтримку агропромислового комплексу області у 2018 році. А також акцентувала увагу присутніх аграріїв на основних складових Порядків використання коштів у 2019 році.

Представники банківських установ повідомили про основні можливості кредитування аграрного сектору та висловили готовність щодо реалізації програм держпідтримки у 2019 році.

Крім того, на семінарі було активно обговорені питання новацій в земельному, податковому законодавстві для аграрного сектору та вимоги законодавства при застосуванні пестицидів.

Партнери аграріїв надали свої пропозиції щодо співпраці.

Учасниками заходу отримано багато корисної інформації, було з’ясовано шляхи вирішення багатьох важливих питань, які пов’язані з діяльністю в сільському господарстві.

Повернутись до списку новин