Семінар – тренінг «Європейські інструменти для розвитку малого і середнього бізнесу України»

14.03.2019

22-23 березня 2019 року відбудеться семінар-тренінг «Європейські інструменти для розвитку малого і середнього бізнесу України» за сприянням проекту «Використання європейських фінансових інструментів для розвитку агропромислового сектору (МСП) України». Проект реалізується Сіверським інститутом регіональних досліджень за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках грантового компоненту «Громадська синергія» під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства.  

Семінаром передбачається обговорення можливостей для отримання грантів та кредитів українськими підприємцями, для інновацій, започаткування бізнесу, пошуку партнерів, тощо.

Учасники семінару: суб’єкти підприємницької діяльності – представники малого та середнього бізнесу (агропромисловий сектор), що планують скористатися фінансовою допомогою ЄС та вийти на ринки ЄС; представники органів влади, громадські організації.

Місце проведення: Національний університет водного господарства та природокористування, конференційна зала (м. Рівне, вул. Соборна,11).

Початок семінару об 9.00 годині.

Організатор заходу в м. Рівне: Віталій Лесько тел. 050 54 51 222; 067 80 00 790.

 

Повернутись до списку новин