Рейтинг сумлінних платників податків

31.07.2020

На Рівненщині визначать найкращих платників податків, в тому числі серед підприємств аграрної галузі

Розпочато прийом заявок на участь у Всеукраїнському Рейтингу «Сумлінні платники податків – 2019», який проводиться «Асоціацією платників податків України».

До складу обласної рейтингової комісії увійшла директор департаменту АПК Переходько Н.І., керівники інших головних управлінь та департаментів Рівненської облдержадміністрації, ГУ ДПС у Рівненській області, депутати, представники ЗМІ, громадських організацій та бізнес-асоціацій. Очолює комісію Голова ради територіального відділення Асоціації платників податків  України в Рівненській області Маріян Года.

Як показали результати минулорічних  конкурсів, на Рівненщині є багато сільськогосподарських підприємств, котрі успішно господарюють та працюють без порушень податкового законодавства. Своїм працівникам вони своєчасно платять достойну зарплатню, суттєво наповнюють казну, а це у свою чергу дозволяє реалізовувати соціальні програми та покращувати добробут територіальних громад. За результатами останнього конкурсу, серед переможців обласного туру Рейтингу майже сорок відсотків підприємств АПК. Так, стали переможцями  обласного туру–«ТзОВ "АГРОХОЛДИНГ "ЗОРЯ", ПСП "ШПАНІВСЬКЕ", ТзОВ ФІРМА "АГРО-ТРАК", ТзОВ  «АГРОКОНЦЕРН», ТзОВ  "ВЕРХІВСЬК-АГРО", ФГ"МЛИНІВСЬКА ЧАЙКА", ПСП «ЗЛАГОДА» та СПП «ЗЛАГОДА», ТзОВ "АГРО-КОНСАЛТ АВ".

Серед трьох підприємств від Рівненщини, які стали переможцями  Всеукраїнського туру  рейтингу «Сумлінні платники податків» у відповідних номінаціях - 2 підприємства АПК.  Так,  ДП «Сарненське лісове господарство», стало найкращим серед всіх лісогосподарських  підприємств України. ПСП "УКРАЇНА"- стало першим серед середніх сільськогосподарських підприємств України в галузі тваринництва, які мають найвищий рівень співвідношення суми нарахованих податків до скоригованого доходу.

Для участі у Всеукраїнському Рейтингу «Сумлінні платники податків» необхідно подати заявку до Територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків» в Рівненській області за адресою rivneappu@ukr.net. За результатами розгляду поданих заявок регіональною Рейтинговою комісією будуть визначені переможці Першого (регіонального) туру Рейтингу та номінанти для участі у Другому турі.

Прийом заявок на участь у Всеукраїнському Рейтингу «Сумлінні платники податків» розпочнеться 1 серпня 2020 року  та триватиме до 25 серпня 2020 року.

Ознайомитись з «Положенням про Всеукраїнський Рейтинг «Сумлінні платники податків»», умовами участі у Рейтингу, номінаціями та категоріями Рейтингу, критеріями оцінювання номінантів, а також отримати бланк заявки на участь у Рейтингу  можливо на сайті «Сумлінні платники податків»  https://appu.org.ua/ в розділі Рейтинг: https://appu.org.ua/rating 

Повернутись до списку новин