Підсумки роботи агропромислового комплексу області за січень-березень 2017 року

За січень–березень 2017 року по всіх категоріях господарств валової продукції сільського господарства вироблено на суму 502,6 млн. грн., що на 4,1 відсотка більше відповідного періоду минулого року.

По темпах приросту виробництва валової продукції сільського господарства по всіх категоріях господарств за січень-березень 2017 року область зайняла                   2 місце серед областей України.

Питома вага регіону в загальному обсязі виробництва валової продукції сільського господарства складає 3,3 відсотка.  

По всіх категоріях господарств забезпечено збільшення виробництва яєць курячих на 19,5 відсотка, молока на 3,0 відсотка, реалізація м’яса залишилась на рівні минулого року і становить 18,6 тисяч тонн.

По сільськогосподарських підприємствах забезпечено збільшення виробництва яєць на 40,1 відсотка, молока на 17,4 відсотка.

По всіх категоріях господарств нарощено поголів’я птиці на 3,6 відсотка, великої рогатої худоби на 0,6 відсотка, в тому числі по сільськогосподарських підприємствах нарощено поголів’я птиці на 11,0 відсотка та поголів’я корів на 0,7 відсотка.                                                                                                                                        

Завдяки нарощуванню обсягів виробництва продукції тваринництва в 6 районах області зросло виробництво валової продукції сільського господарства.

Найбільший приріст валової продукції сільського господарства у грошовому виразі забезпечено по Млинівському районі  на 14,5 млн. грн. Зокрема ПП «Агро-Експрес-Сервіс» збільшило виробництво молока за рахунок нарощування поголів’я корів та підвищення їх продуктивності. СГ ТзОВ «Ідна» збільшило виробництво м’яса  птиці та свинини.

У Радивилівському районі за І квартал 2017 року виробництво валової продукції сільського господарства збільшено на 13,4 млн. грн за рахунок суттєвого збільшення виробництва яєць курячих.

Підприємства здійснюють технічне переоснащення, модернізацію галузі та нарощують виробничі показники.

Найбільшу питому вагу за І квартал 2017 року у  виробництві валової продукції по сільськогосподарських підприємствах займають Радивилівський                        (37,4 відсотка), Млинівський (23,8 відсотка) райони області.

2 райони області Радивилівський та Млинівський разом виробили 61,2 відсотка валової продукції.

В ряді інших районів є можливості залучати інвестиції для розвитку сільськогосподарського виробництва, зокрема галузі тваринництва.