Обласна цільова програма індивідуального житлового будівництва у сільській місцевості «Власний дім» на 2016-2020 роки

На 2017 рік із обласного бюджету на реалізацію даної Програми виділено 1млн. 300 тис. грн.

Основним завданням Програми є цільове кредитування індивідуальних сільських забудовників для спорудження житлових будинків, придбання житла, утеплення житлових будинків з використання енергозберігаючих технологій, спорудження інженерних мереж та підключення їх до існуючих комунікацій.

Перевага в наданні кредитів, відповідно до Регіональних правил надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі  у Рівненській області, надається позачергово учасникам АТО, молодим сім’ям, неповним сім’ям, позичальнику який має трьох і більше дітей.

Кредит надається в сумі 300 тис. грн для спорудження нового житлового будинку, 150 тис. грн для реконструкції житлового будинку або добудови незавершеного будівництвом житла, 200 тис. грн для придбання житла та 50 тис. грн для спорудження інженерних мереж  і підключення їх до існуючих комунікацій та утеплення житлових будинків.

Механізм пільгового кредитування індивідуальних сільських забудовників передбачає процентну ставку 3 відсотки річних від суми кредиту.

Для того, щоб отримати пільговий кредит зацікавленим особам потрібно звернутись до Рівненського обласного фонду підтримки індивідуально житлового будівництва на селі, який знаходиться за адресою: м. Рівне, пр. Миру,7а, офіс 25, тел. (0362) 26-84-47, 067-360-98-86.