Формування реєстру виробників насіння та садивного матеріалу

Відповідно до статті 12² Закону України «Про насіння та садивний матеріал» та постанови Кабінету Міністрів України від 30.11.2016 № 882 «Про затвердження Порядку ведення Державного реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва» створено Реєстр суб’єктів насінництва та розсадництва (далі Реєстр). 

Міністерство аграрної політики України наказом від 19 січня 2017 року № 7 уповноважило Державне підприємство «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції» (далі – Державне підприємство) на ведення Реєстру.

Для внесення до Реєстру необхідно подати Заяву встановленої форми, яка затверджена наказом Міністерства аграрної політики України від 13.06.2016 № 198, особисто або поштовим відправленням за адресою 03190, м.Київ, вул. Януша Корчака (колишня Баумана) 9/12. Після подачі заяви ваше підприємство буде внесено до Реєстру.

Всі копії документів, які зазначаються у заяві, подаються до територіальних представництв Державного підприємства для проведення сортового оцінювання згідно п. 10 «Порядку проведення сертифікації, видачі та скасування сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал» затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2017 № 97.

Всі форми необхідних заяв, адреси та контактні дані відповідальної особи можна знайти на сайті ДП «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції» http://dpcenter.org.ua.