Завершено компенсацію за понесені витрати суб'єктам господарювання із проведення сертифікації органічного виробництва і переробки у 2021 році

22 жовтня 2021 року у департаменті агропромислового розвитку Рівненської облдержадміністрації проведено засідання комісії для визначення переліку суб’єктів господарювання, які мають право на отримання коштів обласного бюджету для підтримки розвитку органічного виробництва відповідно до Комплексної програми розвитку агропромислового комплексу Рівненської області на 2018-2022 роки.

Програмою передбачено компенсацію понесених витрат суб'єктам господарювання із проведення сертифікації з органічного виробництва і переробки в розмірі фактичних витрат, але не більше 30 тисяч гривень на один суб'єкт господарювання.  Для отримання компенсації у поточному році до комісії подали документи дванадцять суб’єктів господарювання.

 Комісія прийняла рішення та розподілила кошти обласного бюджету на компенсацію по сертифікації органічного виробництва і переробки одинадцятьом суб’єктам господарювання на загальну суму 296,4 тис. грн.