Вирощування курей в домашніх умовах

У сфері птахівництва одним з найбільш прибуткових напрямків вважається розведення курей несучок. Кури несучки дуже швидко ростуть і вже у 5 місяців починають нести яйця.

Окремі породи здатні нестися круглий рік при достатньому рівні освітленості та підтримці потрібної температури у пташнику. А ціна на яйця домашніх курей несучок набагато вища, ніж на звичайні. Тому, налагоджений ринок збуту та своєчасне оновлення поголів’я курей здатні забезпечити постійний стабільний дохід.

Розглянемо деякі нюанси організації такого бізнесу, як розведення курей несучок та реалізація домашніх яєць. З чого розпочати бізнес з вирощування курей несучок? Бізнес на курях може побудувати як сільський мешканець, так і мешканець великого міста. На селі простіше знайти шматок землі для пташника та вигулу птиці. Однак для будівництва курника не потрібна надзвичайно велика територія, його цілком можна розмістити на невеликій ділянці, що дозволяє утримувати курей і у місті. Якщо надалі планується розширення бізнесу з вирощування курей, то бажано офіційно зареєструвати фермерське господарство або зареєструватись як фізична особа – підприємець. Але природно, доведеться своєчасно звітувати перед фіскальною службою та справно сплачувати податки.

Спочатку слід визначитися із способом утримання курей:

Кліткове утримання. У цьому варіанті у курнику необхідно встановити стелажі для кліток, розробити систему годівниць та поїлок. Крім цього клітки необхідно регулярно чистити. До того ж будівництво або придбання кліток досить затратний захід. Кліткове утримання рідко застосовується при розведенні курей несучок. Такий спосіб переважно використовується великими фермерськими господарствами, що спеціалізуються на вирощуванні курей у промислових масштабах;

Підлогове утримання. При такому способі, кури вільно пересуваються по курятнику. Оскільки, ми хочемо продавати саме домашні яйця, на якість яких дуже впливає активність птахів і кількість одержуваного свіжого повітря, тому відкрите утримання курей з можливістю їх вигулу на вулиці нам підійде найкраще. Ще однією відмінною перевагою та особливістю цього способу є можливість самостійно готувати корми (коренеплоди, картоплю, харчові відходи), у той час як курей, що живуть в клітках, годують тільки комбікормом.

Купівля молодняку Далі слід визначитись із кількістю поголів’я курей несучок, які необхідно придбати. Для початку достатньо буде купити декілька десятків курчат. Кількість придбаного молодняку залежить і від площі пташника. Так на кожні 10 квадратних метрів при підлоговому утриманні можна розмістити 20 курей, а в одній клітці розмістити 6-7 голів. На 10 курей необхідний мінімум один півень. Одним із запорук успіху є правильний вибір породи курей для розведення. Так вибір м’ясо-яєчної породи курей дозволить будувати бізнес, як на продажі яєць, так і реалізовувати куряче м’ясо. У той же час, суто яєчні породи дозволять отримувати набагато більше яєць високої якості.

На думку експертів, найбільш продуктивними є наступні породи несучок: Леггорн, Ломан Браун, Хайсекс Браун.

Не варто заощаджувати на купівлі курчат, адже в майбутньому хороша порода може приносити багато яєць і забезпечить отримання постійного доходу від їх продажу. Зменшення витрат на розвиток бізнесу можна домогтися купуючи курей несучок двотижневими курчатами. Правда є невеликий ризик купити замість курки півня, оскільки яскраво виражені статеві відмінності починають проявлятися після 2-3 місяців. Допустиме придбання підрослого молодняку, поки у нього не почалася яйцекладка, тобто до 5-місячного віку. Обов’язково вивчіть відгуки про продавця, купуйте курчат тільки у перевірених людей і обов’язково щеплених.

Інформація взята зі сторінки: http://homebiznes.in.ua/rozvedennya-kurej-nesuchok-ta-realizatsiya-domashnih-yajets-sposib-zbilshennya-simejnoho-dohodu/ Домашній бізнес: 1000+1 ідея для власного бізнесу в Україні. © Homebiznes.in.ua

Кури мясо-яєчних порід

Кури мясо-яєчних порід є універсальними, через що саме їх найчастіше розводять у присадибному господарстві. Мясо-яєчні кури витривалі, не так вибагливі до умов утримання, ніж кури яєчних і мясних порід. Мясо-яєчні породи курей більш спокійні, для їх утримання немає необхідності будувати високі огорожі. Яйцекладку мясо-яєчні курки починають на 5-6-й місяць після виведення. У мясо-яєчних порід курей високо розвинений інстинкт насиджування.

Більшість Мясо-яєчних курей порід даного типу отримано при схрещуванні мясних і яєчних порід курей. Утримувати в господарстві птахів з комбінованою продуктивністю, тобто приносять і яйця в достатній кількості і м’ясо хорошої якості.

Мясо-яєчні породи курей іноді називають універсальними. До таких порід відносяться і вітчизняні мясо-яєчні породи (першотравневі, загірські, Кучинський, панцирівські, ліванські, полтавські, орловські) і зарубіжні (род-айланд, нью-гемпшир, віандот, Орпінгтон, плімутрок, Суссекс).

За несучістю Мясо-яєчні породи курей лише трохи поступаються яєчним породам. Догляд за Мясо-яєчними курами простіше: птахи ці спокійніші, для них не потрібно споруджувати високих огорож або заборів на вигульних майданчиках.