Аграрії отримали дотації у середині квітня

У Державному бюджеті на 2017 рік передбачено видатки в сумі  4,0 млрд. гривень на бюджетну дотацію для стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції. Даний вид дотації буде надаватись аграріям, які займаються тваринництвом, вирощують овочі, картоплю, цукровий буряк, фрукти та ягоди.

Така державна підтримка буде спрямована на те, аби аграрії більше виробляли сільськогосподарської продукції. А також компенсуватиме їх втрати у зв’язку із скасуванням спецрежиму з ПДВ.

Сільгоспвиробникам повертатимуть на поточний рахунок частину ПДВ, сплаченого ними до бюджету. Дотація буде розподілятися пропорційно до вартості сільськогосподарської продукції, реалізованої господарником.

Головним управлінням ДФС у Рівненській області включено  56 виробників сільськогосподарської продукції, які відповідають вимогам, до   Реєстру отримувачів бюджетної дотації.

У середині квітня Державною казначейською службою України перераховано з небюджетного рахунку Мінагрополітики бюджетної дотації 683 сільськогосподарським товаровиробникам на загальну суму 79,78 млн гривень за результатами їх діяльності у лютому 2017 року.

Слід зазначити, що 22 суб’єкти господарювання агропромислового комплексу Рівненської області за результатами діяльності у лютому місяці поточного року отримали бюджетну дотацію в сумі 2,5 млн. гривень.

Державна підтримка з березня місяця буде здійснюватися у звичайному режимі.