Дотації за молодняк

Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації узагальнено на суму 292,8 тисяч гривень відомості про нарахування дотації фізичним особам за вирощування молодняку великої рогатої худоби. Кошти в сумі 292,8 тисяч гривень, виділені Міністерством аграрної політики та продовольства України, будуть спрямовані фізичним особам за  утримання телят.

Дотацію нараховано та буде сплачено 221 фізичній особі за утримання 272 голів. Зокрема, за утримання молодняку ВРХ:

– до 5-місячного віку нараховано 81,6 тисяч гривень за 272 голови;

– до 9-місячного віку – 119,7 тисяч гривень за 171  голову;

– до 13-місячного віку – 91,5 тисяч гривень за 61 голову.

Також, Міністерством аграрної політики та продовольства України здійснено нарахування 39 суб'єктам господарювання  області спеціальної бюджетної дотації за утримання корів у обсязі 8,3 мільйони гривень. Найближчим часом кошти будуть спрямовані одержувачам.

Довідково:

Нарахування та спрямування коштів відбулося відповідно до урядової програми «Державна підтримка галузі тваринництва». У рамках цієї програми надається державна підтримка фізичним особам, які утримують ідентифікований та зареєстрований молодняк великої рогатої худоби до 13-місячного віку із розрахунку 2500 гривень на теля на рік (3-ма частинами).

Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка розмірі:

– за період утримання молодняка віком 1 до 5 місяців – 300 гривень за голову;

– за період утримання молодняка віком від 5 до 9 місяців – 700 гривень за голову;

– за період утримання молодняка віком від 9 до 13 місяців – 1 500 гривень за голову.