Про фінансову підтримку заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів

У 2017 році діє державна цільова програма „Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів”.

На реалізацію заходів зі здешевлення кредитів в аграрному комплексі області доведено бюджетні призначення в обсязі 4,5 млн. грн.

Працює конкурсна комісія з визначення суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для надання фінансової підтримки через механізм здешевлення кредитів.

Прийом та розгляд заявок та документів конкурсною комісією проводиться відповідно Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2015 року № 300 із внесеними змінами.

Станом на 05 вересня 2017 року на участь у конкурсі від 11 позичальників - сільськогосподарських підприємств надійшло 17 заявок за залученими у 2016-2017 роках кредитами в обсязі 85 млн. грн.

 Зокрема, подали заявки:

- 6 підприємств, які мають чистий дохід (виручку) від реалізації продукції за минулий рік до 10 млн. грн;

- 1 підприємство, що провадить діяльність з вирощування та розведення великої рогатої худоби молочних порід, іншої великої рогатої худоби;

- 4 підприємства, які займаються рослинництвом та птахівництвом.

05 вересня 2017 року відбулось засідання конкурсної комісії з визначення суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для надання фінансової підтримки через механізм здешевлення кредитів.

Конкурсною комісією здійснено розподіл коштів, передбачених для надання фінансової підтримки через механізм здешевлення кредитів на загальну суму 2,0 млн. грн та прийнято рішення надати компенсацію  9 сільськогосподарським товаровиробникам.

Конкурсна комісія продовжує прийом заявок на участь у конкурсі та документів, що додаються до них.

Комісія працює за адресою: 33000, м. Рівне, майдан Просвіти, 1, кімната 221-а. Телефон для довідок: 26 68 18.