Продовжується виплата бюджетної дотації

Бюджетну дотацію для розвитку сільськогосподарських товаровиробників та стимулювання сільськогосподарської продукції у 2017 році виплачено за інформацією Міністерства аграрної політики та продовольства України за березень поточного року в сумі 241,8 млн. грн, що втричі більше виплат за лютий (79,8 млн. грн). Кошти отримали у 2017 році 683 агровиробники в обсязі 321,6 млн. грн.

За даними Головного управління ДФС у Рівненській області відповідно до результатів діяльності у березні поточного року за визначеними видами реалізованої продукції підлягало до виплати бюджетної дотації 20 сільськогосподарським товаровиробникам області в сумі 2,6 млн. грн. В цілому спрямовано отримувачам за лютий - березень поточного року 5,1 млн. грн.

Довідково:

Право на отримання бюджетної дотації мають сільськогосподарські товаровиробники – платники податку на додану вартість, у яких частка сільськогосподарських товарів становить не менш як 75 відсотків поставлених протягом попередніх 12  звітних періодів.

Бюджетна дотація виплачується товаровиробникам щомісячно пропорційно до сплаченої суми податку на додану вартість за визначеними видами реалізованої продукції.

Розподіл бюджетної дотації здійснюється за такими напрямами:

бюджетна дотація товаровиробникам, які займаються птахівництвом;

бюджетна дотація іншим товаровиробникам (від реалізації продукції тваринництва, овочів, картоплі, цукрового буряку, фруктів і ягід).

Щомісячний розмір бюджетної дотації товаровиробникам, які займаються птахівництвом, не може перевищувати 50 відсотків виділених асигнувань на бюджетну дотацію у поточному місяці.

За листопад  - грудень поточного року бюджетна дотація виплачується товаровиробнику в наступному бюджетному році.