Затверджено перелік сільськогосподарської техніки з 20 відсотковою компенсацією із державного бюджету

Комісією при Мінекономрозвитку затверджено перелік сільськогосподарської техніки українського виробництва, 20 % вартості якої компенсується за рахунок коштів державного бюджету.

За цією програмою на 2017 рік виділено 550 млн грн у рамках держпідтримки аграрних виробників.

До зазначеного переліку увійшло 40 українських виробників – майже
800 видів і марок техніки та обладнання. В число цих виробників увійшло Приватне підприємство «Виробничо-конструкторське об’єднання «МААНС», яке працює на території нашої області і виготовляє жатки до зернозбиральних комбайнів.

З повним переліком техніки та обладнання, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету можна ознайомитися перейшовши за посиланням:

http://minagro.gov.ua/system/files/Перелік.pdf

Компенсація за придбану українську сільськогосподарську техніку відбуватиметься відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва.

 

Для отримання компенсації необхідно:

 

  1. Здійснити оплату за техніку та обладнання, які входять до Переліку, через державні банки –  Ощадбанк, Укрексімбанк, Приватбанк, Укргазбанк.
  2. Відкрити рахунок в одному із зазначених державних банків та подати заявку і документи, що підтверджують придбання техніки та обладнання, а саме:

- копію платіжного доручення;

- акт приймання-передачі техніки та обладнання;

- свідоцтво про державну реєстрацію техніки (якщо техніка підлягає обов’язковій державній реєстрації).

  1. Державний банк надає Мінагрополітики інформацію щодо суми коштів, що підлягає частковій компенсації.
  2. Мінагрополітики формує реєстр сільськогосподарських товаровиробників та у межах обсягу відкритих асигнувань на підставі реєстру перераховує кошти державному банку, який перераховує їх на поточні рахунки сільськогосподарським товаровиробникам.
  3. Відповідно до помісячного розпису, доведеного Мінфіном, фінансування програми передбачено на IV квартал поточного року.