АТ «Аграрний фонд» розпочинає форвардні закупівлі зерна врожаю 2021 року

Розмір авансового платежу встановлено на рівні 40-80% від загальної вартості поставки за договором, у відповідності до системи оцінки клієнтів.

Рівень цін осінньої кампанії форвардної програми, виходячи з яких здійснюватиметься передплата за договорами, на зерно пшениці 2 класу – 5800 грн/т, пшениці 3 класу - 5600 грн/т, жита 2 та 3 класів - 4000 грн/т. 

Відсоткова ставка за користування коштами попередньої оплати без урахування курсових коливань від 17% до 19%, з урахуванням курсових коливань - 11%.

Крім того, в рамках форвардної програми сільгоспвиробники матимуть можливість укласти договори на поставку азотних добрив, вартість яких не перевищуватиме розміру авансового платежу. Таким чином азотні добрива можна не лише придбати, але й обміняти на сільгосппродукцію за ринковими цінами.

АТ «Аграрний фонд» співпрацюватиме з великими агрохолдингами, малими та середніми фермерськими агрогосподарствами, які мають успішний досвід вирощування сільськогосподарських культур, з позитивною кредитною історією та без податкової заборгованості. При цьому є певні вимоги до обсягу мінімальної партії: для пшениці - 100 тонн, жита - 50 тонн.

З повним переліком документів, необхідних для укладання договору з АТ «Аграрний фонд», можна ознайомитись на офіційному сайті ПАТ “Аграрний фонд”  в розділі «Форвард 2021».

За більш детальною інформацією звертатись до представництва ПАТ “Аграрний фонд” в області за телефонами (067)328-65-40, (0362)67-12-34 та за адресою: м. Рівне, вул. Симона Петлюри, 14а, офіс 38.