Осіння програма закупівлі зерна врожаю 2021 року від ДПЗКУ

АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» розпочинає прийом заявок від с/г товаровиробників в рамках проведення  осінньої програми закупівлі зерна врожаю 2021 року по наступним культурам:

– пшениця 3 класу

– ячмінь 3 класу

– жито 1 та 2 класів

– кукурудза 3 класу

Мінімальна партія поставки зерна –100 тонн

ПЕРШИЙ ЕТАП

Протягом  першого етапу  Осінньої програми  с/г товаровиробники мають подати до регіональних відділів заявку на участь у програмі з необхідним пакетом документів. Для участі в Осінній програмі виробники повинні мати досвід вирощування с/г культур від 2-х років. Після збору заявок АТ «ДПЗКУ» проводить оцінку фінансового стану потенційного постачальника та посівних площ, за результатами якої приймається рішення про укладання договору. При прийнятті рішення враховується фінансова стабільність, позитивна кредитна історія та надійна ділова репутація с/г товаровиробника, а також висновки страхових експертів щодо стану посівів зернових.

Оформлення страхування посівів майбутнього врожаю, який передається в заставу, в акредитованій корпорацією страховій компанії, є однією  з важливих умов укладання договору.

Обов’язковою умовою укладання Договору поставки зерна майбутнього врожаю  є оформлення Товарної аграрної розписки (або Договору застави за рішенням АТ «ДПЗКУ») з метою мінімізації ризиків, пов’язаних з неналежним виконанням договорів.

Після підписання всіх необхідних договорів та надання документів, що передбачені укладеним договором поставки зерна майбутнього врожаю, на розрахунковий рахунок с/г товаровиробника, згідно умов Договору, здійснюється попередня оплата за Товар (перший транш), що становить 3 600 гривень з урахуванням ПДВ за одну тонну законтрактованого зерна  пшениці 3 класу, ячменю  3 класу, зерна  жита 1, 2 класів та  кукурудзи  3 класу.

Відсоткова ставка за користування коштами – від 9,5 % до 13 % річних. Діє програма лояльності для постійних клієнтів, які мають мінімум дворічний позитивний досвід роботи з корпорацією за програмою закупівлі зерна майбутнього врожаю, за якою можна отримати додаткову знижку 0,5 % до базової відсоткової ставки.

ДРУГИЙ ЕТАП

Другий етап  програми передбачає поставку товару с/г товаровиробниками в кількості та якості, згідно умов укладеного договору, на зернові склади (елеватори).

Остаточний розрахунок за товар з с/г товаровиробниками у вигляді  другого траншу  проводиться за конкурентною ринковою ціною.

Більш детально з умовами участі в Осінній програмі та типовими формами договорів поставки зерна майбутнього врожаю можна ознайомитись за посиланням  Документи для завантаження.

Консультації з усіх питань, що стосуються умов участі у Осінній програмі  закупівлі зерна врожаю 2021 року, збору та оформлення необхідних документів, підписання договорів та отримання коштів можна отримати у регіональному відділі АТ “ДПЗКУ” за адресою: м. Дубно, вул. Залізнична, 50, тел. 0977457879, електронна адреса: vr.reg@pzcu.gov.ua