Аграрії області розпочали підживлення озимих культур

18.02.2019

Аграрії області розпочали підживлення озимих культур. За оперативними даними сільськогосподарські товаровиробники області підживили посіви озимої пшениці на площі 6,8 тис. га (5 відсотків до потреби) та 4,6 тис. га (14 відсотків) озимого ріпаку. Підживлення озимих продовжується.

По всіх категоріях господарств озимі зернові культури посіяно на площі 129 тис. га, в тому числі пшениця посіяна на 109, жито – на 14,7, ячмінь – на 5,1 тис. га.

Крім того, посіяно озимий ріпак на площі 32,9 тис. га.

Разом з тим, агрометеорологами метеостанцій області 25 січня було здійснено відбір монолітів із озимими культурами для відрощування та аналізу сприятливості агрометеорологічних умов першої половини календарної зими. За їх результатами було виявлено пошкодження лише у зразках озимої пшениці центральних районів області (показники зрідженості від 2 до 6 відсотків).

В цілому на більшій частині території області перезимівля посівів озимих зернових та озимого ріпаку відбувалась за задовільних погодніх умов.

Моніторинг посівів озимих зернових культур показав, що вони знаходяться в доброму та задовільному стані на 93 відсотках та озимого ріпаку на 91 відсотку засіяних площ.

Повернутись до списку новин