з/п

Назва підприємства

Юридична адреса

ПІБ Керівника

Телефони

р.-робочий

 

E-mail

 

Березнівський район  (03653)

  1

СФГ «Шанс»

с. Кам’янка

Тарасюк Володимир Васильович

 

sfg.shans@ukr.net

 

  2

СФГ «Поляна»

с. Поляни

Онищук Валентина Василівна

 

sfg_polana@ukr,net

3

ПрАТ «Березнівське птахопідприємство»

с.Кургани

Сердюк Марина Миколаївна

р.5-56-24

 

berezneptashka@gmail.com

4

ТОВ «Захід Агропром»

с. Малинськ

 

Васильченко Олександр Анатлійович

 

zahidaqroprom@qmail.com

5

СФГ "Сергіївка"

с. Друхів

Саванчук Адам Йосипович

 

cheleos_93@mail.ru

 

6

СФГ "Липники"

м.Березне,

вул.Шевченка

 

Прокопчук Юрій Петрович

 

 

7

СФГ "Лісове"

с. Балашівка

Гаврилюк Марія Федорівна

 

myroslava67@mail.ru

 

8

СФГ' «ЛА-АС»

с. Яринівка

Лап'юк Анатолій Свстахович

 

lap'yuk25@mail.ru

 

9

СФГ «Круги»

м. Березне,

вул. Моквинська,2

Авакумов Микола Сисоєвич

 

 

10

ФГ «Федаса В.В.»

с.Тишиця

 

Федас Віктор Васильович

 

 

Володимирецький район (03634)

1

ФГ «Мульчицьке»

с. Мульчиці

Шмига Володимир Іванович

р. 9-34-30

 

svkmul@ukr.net

2

СВК ”Чаква”

с. Чаква

 

Губеня Олексій Миколайович

р. 6-13-24

 

 

3

ДПДГ

”Городецьке”

с. Городець

Буряченко Віктор Васильвич

р.6-25-16

 

gorodetske@ukr.net

Гощанський район (03650)

1

ТзОВ „Габен”

смт.Гоща вул.Шевченка, 79

Саміла Ігор Михайлович

р. 2-16-97

 

 

2

ТзОВ СГП

«ім..Воловікова»

с.Горбаків, вул.Шкільна, 12

Пилипчук Микола Михайлович

р.6-41-98

 

valentina.zinchuk@rovno.biz

3

ТзОВ „Гоща Мілк”

с.Чудниця,

Шевченка, 2ж

Пасик  Віталій

Михайлович

 

goschamilk@gmail.com

4

ТзОВ „Горинь-Агро”

м. Острог

вул. Ціолковського,

Багатченко Василь

Іванович

 

office-gra@agroprosperis.com

5

ТОВ  «Акріс Агро»

м.Київ

вул.. Кутузова, 18/7

Немировченко Дмитро Анатолійович

Брикайло  Богдан  Євгенович

м. Рівне

69-24-00

 

 

 

office@rap.rovno.ua

 

 

6

ТзОВ  “Дедденс-агро”

с.Русивель,

вул.Центральна буд.48.

Щербачук Віктор

Миколайович

 

deddensagro@ukr.net

7

ТОВ «Ріттер Біо Агро»

смт.Гоща

Щербачук Віктор Миколайович

 

ritterbioagro@ukr.net

8

ТзОВ  “Захід-агро”

Острозький р-н,

с. Тесів

Генеральчук Василь Олександрович

р.5-51-16

 

HilianchukN@ulf.com.ua

9

ДП ДГ “Тучинське”НВЦ

«Соя»

с. Тучин,

вул. С.Наливайка, 13

Зарудняк  Іван Миколайович

р.9-22-65,

9-23-46

dg_tuchinske@ukr.net

10

ТОВ «Агро-Рівне»

с.Кринички

 

Середа  Сергій  Миколайович

 

 

agro_rivne2014@ukr.net

11

ТОВ «Укрсоя»»

с. В. Межирічі

Корецький

 р-н

Мамчур Вадим

Васильович

 

 

Ukr.sou@ukr.net

 

12

ТОВ «Полісся-Гарант»

с. Чудниця

Левінський Олег Олександрович

 

svitanokgarant@gmail.com

13

ФГ “Надія”

c. Федорівка

Данилюк Анатолій Володимирович

р. 5-71-57

 

infiriss2007@ukr.net

14

ФГ “Маленький оазис”

с .Посягва

Поліщук Олег Богданович

 

malenkyj_oazis@mail.ru

15

ФГ Родинне”

с .Курозвани

Лелюх Валентина Михайлівна

 

 

16

ФГ “Пролісок”

с. Новоставці

Галуза Олександр Вікторович

 

igor_galuza@ukr.net

 

17

ФГ „Юність”

с. Новоставці

Галуза Василь Олександрович

 

 

18

ФГ „Ю. Лелюха”

с. Курозвани

Лелюх Юрій Іванович

 

 

19

ФГ “Дуліби”

с. Дуліби

Мирончук Анатолій Олексійович

 

 

20

ФГ “Пролісок”

с. Глибочок

Гізун Сергій  Якович

 

 

Демидівський район (03637)

1

Волинська переробна компанія

м.Луцьк

Волинська

область

Шурин Володимир Ілліч

 

hawest.office@gmail.com

2

ТзОВ «Добрий урожай»

с.Малево

 

Хорошенко Вячеслав

Леонідович

 

Oksana_ vlasuk@muil.ua

3

ФГ «Червоний

Промінь»

с. Рудка

 

Приймак Микола

Аркадієвич

 

34236190 @ ukr.net

4

ТзОВ «Городище»

с. Городище

Волинської області

Никонюк Анатолій Олександрович

 

gorodysche2@ukr.net

5

ТзОВ «Райз Захід»

с. Привільне Дубенський р-н

Якимюк Ярослав Васильович

 

hamerah@uif.com.ua

 

6

ФГ «Добробут»

с.Боремель

 

Нагорнюк Володимир

Миколайович

 

Dobrobut.boremel@mail.ru

7

ПП «Агро-Експрес

Сервіс»

с. Ярославичі

Млинівський

р-н

Муха Василь Іванович

 

Agroexpres@mail.ru

8

ФГ «Щедрі Лани»

с.Перекалі

 

Коротинський  Володимир Володимирович

 

 

 

9

ТзОВ «ХавесАгро»

с.Підложці Млинівський

р-н

Ясницький Андрій Михайлович

 

 

Дубенський район (03656)

1

ТзОВ «Волинь-Край»

с. Квітневе

Шулепа Володимир Йосипович

 

Obokii@agroprosperis.com

2

ТзОВ «Дубенський край»

с. Верба

Заєць Віталій Григорович

 

Offis-dbk@agroprosperis.com

3

СВК ім. Л.Українки

с. Плоска

Женевський Ростислав Васильович

 

Lesaykra]nka@ukr.net

4

ТзОВ «Райз-Захід»

с. Привільне

Романовський Юрій Миколайович

 

kuzmukl@ulf.com/ua

5

СВК «Нива»

с. Шепетин

Козарик

Петро Олександро-вич

 

svkniva@ukr.net

6

СВК «Правда»

с. Малі Сади

Залевський

Іван Степанович

 

svitpravda@ukr.net

7

ФГ «Птича-Агро»

с. Птича

Пісоцький

Степан Григорович

 

Nina_bondar62@ukr.net

8

ПрАТ  Рачинська філія «Райз-Макстмко»

с. Рачин

Прихидчук Василь Миколайович

р.52-3-92

dmytrukb@rise/ua

9

СФГ «Серпанок»

с. Грядки

Музика

Богдан Миронович

 

Sfg-serpanok@ukr.net

10

ТзОВ «Агро-Класік»

м. Рівне

Білоусова Тамара Вячеславівна

03626-35-8-38

Agro.classic@gmail.com

11

ДП «Мирогощанський ДІ»

с. Мирогоща

Присяжненко

Володимир Михайлович

 

maipodrom@ukr.net

12

ПСП «Україна»

с. Верба

Симуник Михайло Васильович

 

simunik@mail.ua

13

ФГ «Бескіди»

с. Сатиїв

Бескід

Іван Олександрович

 

beskidy@ukr.net

14

ФГ «Хлібороб»

с. Малі Сади

Залевський

Ярослав Іванович

 

svitpravda@ukr.net

15

ФГ «Троянда»

с. Сатиїв

Стасюк

Микола Юхимович

 

Liliamrk1c@gmail.com

16

ФГ «Відродження»

с. Стовпець

Момотюк Володимир Васильович

 

vidrodzhenia@mail.ru

17

ФГ «Нива»

с. Івання

Гуменюк

Петро Васильович

 

Fh_nuva@mail.ru

18

ФГ «Ной»

с.Озеряни

Абрамян

Григор Сурикович

 

Noy_2015@ukr.net

19

ТзОВ «Дубенська аграрна компанія»

с. Тараканів

Янчук

Юрій Всеволодович

р.4-93-94

Anastasiya. Tradex@gmail.com

Дубровицький район (03658)

1

ПСП "Промінь"

с. Соломіївка

Кулик Андрій

Євтухович

р.33-1-30

 

psp-promin@ukr.net

2

СПП "Україна"

с. Удрицьк

 

Стрибулевич

В’ячеслав Леонідович

р.20-9-98

 

sppukraina@ukr.net

3

СПП "Хлібороб"

с. Милячі

Томилович Михайло Миколайович

р.20-9-90

 

spp_hliborob@ukr.net

4

СВК "Жаденський"

с. Жадень

Столярець Володимир Григорович

 

gadensvk@ukr.net

 

Здолбунівський район (03652)

1

ПСП «Хлібороб»

с. Ільпінь

Мосійчук Петро Йосипович

р.5-73-64

 

hliborob@mail.rv.ua

2

ПСП ПП «Здолбунівське»

с. Здовбиця

Кравчук Петро Іванович

р.42-409

 

zdolbunivske@gmail.com

3

ФГ ім.Шевченка

с. Копитків

Атаманюк Віктор Данилович

р.4-77-64

 

fg.shevchenka@gmail.com

4

ПСП «Україна»

с. Здовбиця

Лукашук Галина Іванівна

р.42-4-77

 

ukraine@dubnoinvest.com

5

ФГ «Нива»

с. Івачків

Лапчук Олександр Віталійович

р.5-79-22

 

 

6

ТзОВ «Горинь»

с. Новосілки

Галянт Микола Євгенович

 

gorun.tov@ukr.net

7

ТзОВ «Колос-інвест»

с .Гільча П

Волянюк Леонід Антонович

р.2-25-77

 

Sokoliukk@ulf.com.ua

8

ТзОВ «Вир»

с. Здовбиця

Волянюк Леонід Антонович

р.2-25-77

 

Sokoliukk@ulf.com.ua

9

ФГ «Агросім’я»

 с. Миротин

Васільєва Валентина Олександрівна

р.5-79-16

 

p.angelinagm@gmail.com

10

ФГ «П’ятигірське»

с. П’ятигори

Казмірчук Юрій Володимирович

р.2-48-49

 

fgp24170468@ukr.net

Корецький район (03651)

1

ТзОВ ,,ІФК Євроінвестбуд,,

с. Франівка Гощанський

 р-н

Демчук Юрій Миколайович

р. 69-24-00

 

2

ТзОВ ,,Агро-ХХІ,,

м. Рівне вул..Курчатова 62-а

Брикайло Богдан Євгенович

р.69-24-00,

 

info@nasena.com

3

ТзОВ ,,Горинь-Агро,,

с. Білашів

Острозький

 р-н

Богатченко ВасильІванович

 

sekretar@gra.latangro com.ua

4

ТзОВ,,Фаворит-Агро,,

м. Корець

вул.Київська,8

Лукянчук Олексій Іванович

р. 2-16-48

 

ksplant@ukr.net

5

ТзОВ,,Аграрна Компанія,,

с. Гвіздів

Романчук Роман Васильович

с/р 2-03-34

 

6

ТзОВ,,Лендком Симонів,,

с. Синів  Гощанський

р-н

Терентюк Михайло Валерійович

 

 

osomiuk@mriya.ua

7

ТзОВ ,,Захід-Агро’’

с. Тесів Острозький

р-н

Романовський Юрій Миколайович

 

west_ agro_buhgalter@gw.dakorwest.com

8

ТзОВ ,,Світанок-Гарант’’

с. Світанок

 

Ливінський Олег Олександрович

 

svitanokgarant@gmail.com

9

ТзОВ ,,Селянське Агро’’

с. Черниця

Сухий Ростислав Ананійович

 

med39758250@ukr.net

10

ТОВ ,,Акріс Агро’’

м.Рівне вул..Курчатова 62-а

Брикайло Богдан

Євгенович

 

office@rap.rovno.ua

11

ТОВ ,,Барвінок Полісся’’

м. Корець

вул. Київська,65

Горячкін Володимир Анатолійович

 

sava05@ukr.net

Костопільський район (03657)

1

ПСП «Світанок»

с. Деражне

Чернецький Петро Михайлович

р.3-12-62

 

psgp-svitanok@ukr.net

2

ТОВ «Захід Агропром»

с. В.Мидськ в

Васильченко  Олександр Анатолійович

 

zahidagroprom@gmail.com

3

ТОВ «Агрофірма «Маломидське»

м. Рівне вул. Кавказька, 2

Кутинець Юрій Сільвестрович

 

insp2013@ukr.net

4

Костопільська філія СГПП «Маяк»

с.  Зносичі Сарненський район

Остапчук Ігор Анатолійович

 

mayaksgpp@yandex.ua

5

ФГ «СНОВМІЛК»

с.Горбаків

Гощанський р-н

Потапчук Юрій Миколайович

 

fg_snowmilk@i.ua

6

СФГ «Поліське»

с. Марянівка

Андрійчук Анатолій Михайлович

 

 

7

ТОВ «І.З.Трейд»

с. Кузьмівка Сарненський район

Прокопенко Ігор Вікторович

 

willand@i.ua

8

ТОВ «Агро Рівне»

с. Жобрин Рівненський р-н

Білан Віктор Михайлович

 

agro_rivne2014@ukr.net

9

ТОВ «Роко – м'ясо»

с. Постійне

Мельничук Борис Миколайович

 

koroko@meta.ua

10

ТОВ «Вегас Агро»

м. Костопіль вул. Бурова, 17

Тхорик Василь Іванович

 

info@vegas-agro.com

11

ТОВ «Вільгельм Ландберг»

с. Олександрівка

Каніговські Анджей

 

 

Млинівський район (03659)

1

ПП «Агро-Експрес-Сервіс»

с. Ярославичі

Муха Василь Іванович

р.(03322)

6-14-63,

6-66-38

agroexpres@mail.ru

2

ПП «Деметра»

с. Бокійма

Стельмащук Олена

Павлівна

р.75-4-07

 

fermademetra@gmail.com

3

ПП «Радів - Агро»

с. Кораблище

Романюк Едуард Миколайович

 

gospodar3@i.ua

4

СГ ТзОВ «Ідна»

с. Острожець

Голуб Володимир Кузьмич

р.5-13-28

 

іdna1@rambler.ru

5

АФ «Камаз -Агро»

с. Острожець

Кошіль Микола Олексійович

 

k_agro2@mail.ru

6

Млинівський державний агротехнологічний коледж

смт. Млинів

Яцкевич Вячеслав Романович

р.-6-46-94

mdtek@ukr.net

 

7

ТзОВ «Хавест Агро»

с. Підлозці

Ясницький Андрій Михайлович

р.7-32-44,

73-1-14

andrij.hawest@

gmail.com

8

ТзОВ «СБЕ Україна Рівне»

с. Терешківці

Горохівський

 р-н

Чалик Олег Ярославович

р.6-36-06

Maksim_ hmeluk@ukr.net

9

ФГ “Млинівська чайка»

смт Млинів

Чайка Володимир Миколайович

р.6-50-61

Fg_chajka@ukr.net

10

ТзОВ «Яловицька агротехнологія»

с. Яловичі

Могильчук Ілларріон Михайлович

 

 

Yat.ua@hotmail.com

11

ФГ «Золота нива»

с. Мошків

Кутуза Володимир Степанович

 

Zolota.nuva@

mail.ru

 

12

ФГ «Влада»

с. Малі Дорогостаї

Романчук Олександр Миколайович

 

Fg_vlada@ukr.net

13

ФГ «Агропоступ»

с. Остріїв

Савюк Вадим  Віталійович

 

 

Острозький район (03654)

1

ФГ «Вілія»

с. Милятин

 

Муляр Микола Йосипович

р 62-2-22

 

maxmult12198712@bigmir.net

 

2

ФГ «Родина-2007»

с. Милятин

 

Калюжний Олександр Юрійович

р 62-2-22

 

 

3

ФГ «Хлібний дім»

с. Оженин

 

Форманюк Леонід Данилович

р 28-7-71

 

1sfg@ukr.net

 

4

ФГ  «Хлібодар»

с. Садки

 

Антонюк Валентин Олександрович

р-76-2-27

 

 

5

СПП «Розвазьке»

с. Розваж

 

Ягодка Петро Іванович

р-2-39-66

 

r35866@gmail.com

 

6

СПП «Сіянцівське»

с. Сіянці

 

Спічак Тамара Василівна

р-2-20-47

 

mila_09@mail.ua

 

7

СПОП «Хорівське»

с. Хорів

 

Стецюк Іван Васильович

р-73-2-45

 

 

8

ТзОВ «ІДЕК -2006»

с. Верхів

 

Козак Віктор Васильович

р.71-2-24

 

idek-2006@ukr.net

 

9

ТзОВ «Горинь Агро»

с. Білашів

 

Богатченко Василь Іванович

р.2-23-41

 

secretar@gra.latagro.com.ua

 

10

ТзОВ «Користівське»

с. Українка

 

Зееба Елізабет Катаріна

р.45-25-03

 

lesnjak@ukr.net

 

11

ТзОВ «Захід Агро»

с. Мощаниця

 

Генеральчук Василь Олександрович

р.77-2-11

 

 

Радивилівський район (03633)

1

ТзОВ „Агролан Крупець”

с. Крупець

Варфалюк Володимир Олександрович

р. 3-01-31

info@krupets.com.ua

office@krupets.com.ua

2

ТзОВ „Крупецький комбікормовий завод”

с. Крупець

Варфалюк Сергій Володимирович

р. 3-01-31

info@krupets.com.ua

office@krupets.com.ua

3

СФГ „Крупецьагроптиця”

с. Крупець

Варфалюк Володимир Олександрович

р. 3-01-31

info@krupets.com.ua

office@krupets.com.ua

4

ТзОВ „Птахофабрика Крупець”

с. Крупець

Варфалюк Вадим Володимирович

р. 3-01-31

info@krupets.com.ua

office@krupets.com.ua

5

ПП „Агро-Експрес-Сервіс”

с. Ярославичі

Млинівський

р-н

Муха Василь Іванович

р. (03322)

6-49-90,

6-14-63

agroexpres@mail.ru

6

ТОВ „Радивилів-Агро”

с. Михайлівка

Школяр Іван Вячеславович

р. 3-01-33

 

orlovska@pankurchak.com.ua

7

ТзОВ А/ф „Трипілля”

с. Зарічне

Кухарьов Олександр Олексійович

р. 3-43-63,

3-42-08,

 

nadiya.k@ukr.net

8

ТзОВ СП „Райз Захід”

с .Привільне

Дубенський р-н

Романовський Юрій Миколайович

роб. (03656)

5-41-33;

3-31-84;

т/ф 3-33-32

seredan@ulf.com.ua

 

9

СФГ „Нектар”

с. Пляшева

Ткачук Василь Леонтійович

р 4-31-93

 

nektar1@ukr.net

10

ФГ СМП „Дубенчик”

с. Козин

Савчук Юрій Петрович

р 3-46-49

 

 

11

ФГ „Козин – Рекорд”

с. Козин

Дубинецький Петро Онуфрійович

 

fgkozyn@mail.ru

12

ФГ „Біо Тріо”

с. Нова Митниця

Пакуш Михайло Євстафійович

 

 

Рівненський район (0362)

1

ТОВ Агрохолдинг "Зоря"

с.Зоря

Бігуляк Степан Пилипович

р.27-92-51

karpinska@vitagro.net

2

ПСП "Злагода"

с.Малий

Шпаків

Сова Олександр Васильович

р.27-55-41 

 

zlagoda.psp@gmail.com

3

ПСП "Волинь"

с. Велика Омеляна, вул. Присадибна, 1а

Мосіюк Олександр Михайлович

 

р.68-18-03

 

volunpsp@ukr.net

4

ПСП "Нива"

с.Городок

Мошков Іван Іванович

 

 

5

ПСП "Шпанівське"

с.Великий Олексин

Почтарук Микола Миколайович

р.27-75-36

0

pspshpanivske@gmail.com

6

ТДВ "Плодорозсадник"

м.Рівне, вул. Січовихстрільців,24

Свінтозельський Вадим Миколайович

р.61-30-44

 

z_00414687@meta.ua

7

ПАТ "СГП "Шубківське"

с.Шубків

Яремчук Євстафій Миколайович

р.27-35-05

 

pat1712@ukr.net

8

ДП ДГ "Білокриницьке"

с.Біла

Криниця

Лагнюк Олександр Петрович

р.27-07-35

 

bilokrynycke@mail.ru

9

Інститут сільського господарства Західного Полісся НААН України

с.Шубків

Польовий Володимир Мефодійович

р.27-36-74

 

rivne_apv@ukr.net

10

ЗАТ "Агроконцерн»

с.Зоря

Сич Антоніна Олександрівна

р.27-93-47  

agrokoncern-z@ukr.net

11

ТзОВ "Агро-Моравія"

с.Великий Олексин

Повшик Іван

Васильович

р.27-70-90

 

argomur@ukr.net

12

ФГ "Розквіт"

с.Іваничі

Гомоль Леонтій Іванович

р.27-56-16

 

fgrozkvit@gmail.com

13

ФГ "Рівне-Лан"

с.Верхівськ

Кінзерський

Броніслав

Йосипович

р.27-53-02

 

rivnelan@gmail.com

14

ФГ "Переможець"

с.Грушвиця

Зайко Костянтин

Сергійович

 

krisgala@ukr.net

15

ТОВ «Агро Рівне»

с.Жобрин

Білан Віктор Михайлович

р.69-01-78

Agro_rivne2014@ukr.net

Рокитнівський район (03635)

1

СВК «Явір»

с. Нетреба

Приймак

Віктор

Миколайович

 

 

2

СГПП”Відродження

с. Кисоричі

Крупенко

Петро Григорович

 

 

3

ФГ”Синіжево”

с. Масевичі

Трохимчук

Іван Мусійович

 

 

Сарненський район (03655)

1

СГПП  «Случ»

с. Тинне

Хомич Олексій Максимович

р.2-29-46;

94-2-30;

tinesluch@mail.ru

2

СГПП «Маяк»

с .Зносичі

Остапчук Ігор Анатолійович

р.2-29-56;

75-2-41

mayaksgpp@yandex.ua

3

СГПП «Дружба»

с. Стрільськ

Радчук Любов Петрівна

р.2-29-52

 

radchukv@rise.ua

4

СГПП «Мир»

с. Костянтинівка

Чиж Михайло Ананійович

р.9-32-48

 

sgpp_mir@mail.ru

5

СПП «Степанське»

смт. Степань

Гнатюк Василь Йосипович

р.4-11-45;

4-11-37

stepancke@mail.ru

6

ПОГ  «Журавушка»

с. Немовичі

Нежуренко Віталій Володимирович

р.97-2-23

ka1981@ukr.net

7

ТОВ «І.З.Трейд»

с. Кузьмівка

Прокопенко Ігор Віталійович

 

 

8

ТОВ «Агрофірма Інгуз»

м. Рівне

Янушевський Дмитро Ігорович