Державна підтримка

12.11.2019

26 господарств на Рівненщині вже отримали вдруге у поточному році кошти за кожну наявну на 1 липня поточного року корову. 3,8 мільйона гривень виплачено за утримання 4177 голів корів молочного, молочно-м’ясного та м’ясного напряму продуктивності.

8 підприємствам надійшло 2,4 мільйона гривень на часткове відшкодування вартості закуплених племінних тварин, сперми бугаїв та ембріонів ВРХ, які мають племінну (генетичну цінність).

Всього з спочатку року по програмі державна підтримка тваринництва в область надійшло коштів в сумі 34,5 мільйона гривень. Такою підтримкою скористалося 37 юридичних осіб та 8069 фізичних осіб.

До кінця року очікується фінансування по програмі бюджетна дотація за вирощування молодняка ВРХ.

До уваги фізичних осіб, які утримують ідентифікований та зареєстрований в установленому порядку до тринадцятимісячного віку молодняк великої рогатої худоби, який народився у господарствах фізичних осіб, а також набутий шляхом його переміщення від інших власників.

Дотація за молодняк, який народився у господарствах фізичних осіб, надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка у розмірі:
у період утримання молодняка віком від 1 до 5 місяців - 300 гривень за голову;
у період утримання молодняка віком від 5 до 9 місяців -700 гривень за голову;
у період утримання молодняка віком від 9 до 13 місяців -1500 гривень за голову.

Дотація за молодняк, набутий шляхом його переміщення від інших власників, надається за кожні повні чотири місяці його утримання в такому господарстві від дати переміщення до досягнення ним тринадцятимісячного віку у розмірі:
за перші чотири місяці утримання молодняка -300 гривень за голову;
за наступні чотири місяці утримання молодняка - 700 гривень за голову;
за наступні чотири місяці утримання молодняка -1500 гривень за голову.
Загальний обсяг дотації за молодняк не може перевищувати 2500 гривень із розрахунку на одну голову молодняка.

Для отримання дотації за молодняк фізичним особам необхідно звернутися  за місцезнаходженням господарства до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади та надати копії таких документів:

паспортів великої рогатої худоби, виданих у встановленому порядку, а у разі утримання 10 і більше голів молодняка - виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;

паспорта громадянина України;

довідки або договору про відкриття рахунка в банку;

документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті).

Зазначені документи приймаються протягом бюджетного року до 1 грудня поточного року. 

 

Довідково. На Рівненщині  вже виплачено бюджетної дотації більше 8,0 тисячам фізичних осіб за утримання 11,5 тисяч голів молодняка великої рогатої худоби в сумі 16,5 мільйона гривень.

Повернутись до списку новин