Відбувся семінар в Острожецькій ОТГ

11.09.2020

В Острожецькій ОТГ 10 вересня поточного року було проведено  семінар з питань розвитку сімейних фермерських господарств та впровадження земельної реформи.

В заході взяли участь представники департаменту агропромислового розвитку Рівненської облдержадміністрації, Рівненського відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств, Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області та менеджер Проєкту по створенню сімейних молочних ферм, а також старости ОТГ та фізичні особи.

Зустріч проходила у формі відкритого діалогу, у ході якого було висвітлено основні кроки щодо створення сімейних молочних ферм, озвучено перспективи розвитку сімейних фермерських господарств та можливості отримання підтримки у 2020 році.

Важливою темою під час зустрічі була державна фінансова підтримка сільськогосподарських товаровиробників, обговорено основні напрями державної підтримки у 2020 році.

Учасників семінару повідомлено щодо впровадження в області Державного аграрного реєстру, як  електронного майданчика, який сприятиме створенню прозорої системи державної підтримки аграріїв, зробить взаємодію між державою та сільськогосподарським виробником простою, доступною, зручною та простежуваною. 

Також під час заходу обговорено основні аспекти реалізації земельної реформи.

Представником компанії Укрмілкінвест презентовано присутнім можливості розвитку свого власного прибуткового бізнесу через створення сімейних молочних ферм. Компанія надає консультативну, фінансову, технологічну, ветеринарну підтримку на всіх стадіях відкриття і діяльності сімейних молочних ферм.

В області такі наради заплановано проводити  щочетверга, за відповідним графіком в ОТГ.

Повернутись до списку новин