Старт грантової програми USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО Сприяння експорту та розвитку борошномельних підприємств завдяки вітамінізації борошна

30.10.2023

Сприяємо експорту та розвитку борошномельних підприємств завдяки вітамінізації борошна. Програма USAID АГРО надасть 41 млн грн для співфінансування проєктів вітамінізації борошна.

Фортифікація (вітамінізація) борошна мікронутрієнтами вже давно стала звичною практикою у близько 80 країнах світу. Щоб надати українським борошномельним підприємствам більше можливостей для розвитку та експорту в умовах війни, Програма USAID АГРО співфінансує 11 (одинадцять) проєктів вітамінізації борошна із загальним бюджетом до 41 млн грн. Це дозволить зробити українську продукцію більш конкурентною та затребуваною на нових міжнародних ринках, розширити асортимент та збільшити обсяги переробки.

В умовах ускладненої логістики, низьких цін на зерно та обмеженого експорту, виробництво вітамінізованого борошна сприятиме вдосконаленню каналів та ринків збуту, розширить доступ мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП) – виробників зерна до борошномельних підприємств і налагодженню довготривалої співпраці.

Участь у конкурсі можуть брати діючі, офіційно зареєстровані в Україні борошномельні підприємства з будь-якої області України (за винятком тимчасово окупованих територій).

Дедлайни:

до 13 листопада 2023 р. – зареєструватися для участі у передзаявочному онлайн-семінарі (електронна адреса: agro.subawards@chemonics.com)

14 листопада 2023 р. з 11:00 до 13:00 АГРО проведе передзаявочний онлайн-семінар

не пізніше 18:00, 16 листопада 2023 р. для подання запитань щодо участі у цьому конкурсі

не пізніше 18:00 за місцевим часом 1 грудня 2023 р. – кінцевий термін подання заявок (технічна пропозиція, бюджет і супровідні документи).

Повний опис технічного завдання за посиланням: ТУТ

Повернутись до списку новин