Компенсацію 25% вартості української агротехніки отримуватимуть лише зареєстровані в ДАР агровиробники — постанова уряду

8.04.2025

Компенсація 25% вартості агротехніки — тільки для зареєстрованих у Державному аграрному реєстрі агровиробників.
Кабмін ухвалив постанову, яка уточнює умови отримання держпідтримки. Рішення ухвалене на виконання міжнародних зобов’язань України в рамках Ukraine Facility.
Також змінено вимоги до підтвердження статусу агровиробника: не менше 75% реалізованої продукції за останні 12 звітних податкових періодів мають становити саме агротовари або послуги.
Програма компенсації 25% вартості української агротехніки та обладнання — одна зі складових політики розвитку виробників Зроблено в Україні.
Повернутись до списку новин